tło oferty

Inne oferty w kategorii

Technolog materiałowy

woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie

Nr ref.: AC/TM/0622

Obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – firmy z branży przemysłu stoczniowego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i opracowywanie Kart Wykroju do uruchomienia prac na wypalarkach,
  • korekta Kart Wykroju w przypadku wprowadzenia zmian do dokumentacji i dostaw materiałowych,
  • prowadzenie dokumentacji materiałowej,
  • dokumentowanie wydania materiałów do produkcji,
  • rozliczanie zużycia materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku – preferowane
    w branży stoczniowej,
  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania typu CAD i do nestingu typu Lantek.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • pakiet medyczny
  • pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe.