tło oferty

Inne oferty w kategorii

Technolog – konstruktor kadłubowy

woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: KD/TKK/0622

Naszym Klientem jest firma z branży przemysłu stoczniowego.

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie oprzyrządowania dla realizowanych prac kadłubowych i wyposażeniowych,
  • określanie warunków technicznych do zamówień materiałów i urządzeń,
  • wycena pracochłonności i kosztów prac wyposażeniowych,
  • opracowywanie technologicznych harmonogramów wyposażania statków i konstrukcji stalowych,
  • opracowywanie szczegółowych technologii wykonawczych dla budowanych statków i konstrukcji stalowych,
  • współpraca ze służbami utrzymania ruch w celu uzgodnienia zakresu modernizacji i uzupełnienia wyposażenia stanowisk i gniazd produkcyjnych
    w urządzenia technologiczne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum kilkuletnie doświadczenie w firmach projektowych lub wykonawczych działających w branży okrętowej, około stoczniowej lub petrochemicznej,
  • znajomość procesu budowy statków oraz konstrukcji okrętowych,
  • znajomość metod i parametrów wyceny kosztów wykonania konstrukcji okrętowych,
  • znajomość przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych,,
  • znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny.