tło oferty

Inne oferty w kategorii

Tax Specialist

Poznań

Nr ref.: MS/SDP/0822

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – stabilnej firmy z branży gazowniczej działającej na rynku od 30 lat.

Obowiązki na stanowisku:

  • nadzór nad aktualizacją i przestrzeganiem procedur oraz instrukcji obowiązujących w spółce,
  • przygotowanie instrukcji i procedur podatkowych,
  • analiza projektów umów i planów przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym,
  • kontrola dokumentów księgowych pod kątem zgodności z ustawą o VAT i CIT,
  • weryfikowanie sporządzanych miesięcznych plików JPK,
  • współpraca z doradcą podatkowym w zakresie cen transferowych,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • współpraca przy kształtowaniu i wdrażaniu polityki podatkowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo),
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • uprawnienia doradcy podatkowego,
  • znajomość oprogramowania SAP FI.

Nasz Klient oferuje:

  • praca w spółce z ugruntowaną pozycją na rynku gazu ziemnego z udziałem kapitału niemieckiego,
  • płatne dni wolne w wymiarze 30 dni roboczych,
  • niezbędne do pracy narzędzia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.