tło oferty

Inne oferty w kategorii

System Administrator – Inżynier Automatyk

Niemcy/Francja

Nr ref.: KP/SA-IA/0322

Główne obowiązki:

  • będziesz odpowiedzialny za wdrażanie oprogramowania i zarządzanie konfiguracją całego systemu I&C,
  • będziesz współpracować z doświadczonymi kolegami w dobrze skoordynowanych zespołach,
  • do Twoich najważniejszych zadań będzie należało nadzorowanie, uruchamianie, zapewnianie wsparcia technicznego i doradzanie naszym klientom na miejscu,
  • zanim zostaniesz wdrożony do pracy w elektrowniach, zdobędziesz doświadczenie na polu testowym,
  • dodatkowo będziesz rozwiązywał problemy i nadawał wsparcie serwisowe w przypadku wystąpienia problemów z systemem.

Odnajdziesz się w tej roli jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Automatyka lub Elektrotechnika),
  • posiadasz doświadczenie w administracji IT,
  • znasz systemy UNIX i Windows, systemy sieciowe oraz produkty serii SIMATIC S5 / S7,
  • idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie w planowaniu projektów lub administrowaniu systemami sterowania T2000 lub T3000, ale mile widziane są również osoby bez doświadczenia,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • chęć zamieszkania i pracy za granicą na dłuższy okres (6 miesięcy – 1,5 roku),
  • ważny paszport i międzynarodowe prawo jazdy.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w największych projektach energetycznych na świecie dzięki najnowocześniejszej technologii,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • jasną i stabilną ścieżkę kariery zawodowej,
  • szkolenia zawodowe,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,
  • mieszkanie służbowe dla Ciebie i rodziny,
  • stabilną umowę o pracę,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną, Multisport, karta lunchowa, system Mybenefit,
  • plan emerytalny PPE,
  • bezpłatny wyjazd do Polski raz na 4 miesiące.