Stażysta w Dziale Handlowym (obszar promocji)

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: MP/DH/0424

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – jednej z największych sieci aptecznych na polskim rynku.

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja działań promocyjnych online i offline,
  • analiza danych sprzedażowych w ramach akcji promocyjnych,
  • bieżąca analiza rynku i konkurencji,
  • realizacja projektu stażowego, który ma realny wpływ na funkcjonowanie biznesu.

Wymagania pracodawcy:

  • student ostatniego roku lub Absolwent do 2 lat po studiach,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dobre zorganizowanie i zdeterminowanie,
  • umiejętność realizacji zadania samodzielnie, a także pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:

  • dwunastomiesięczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę (w tym 3 miesięczny okres próbny),
  • indywidualnie zaplanowany Program Stażu, w tym angażujące zadania i projekty, umożliwiające przełożenie zdobytej w czasie studiów wiedzy na praktykę,
  • wsparcie dedykowanego Mentora i rozwój, dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • możliwość przedłużenia umowy po zakończeniu stażu; nasi Stażyści mają możliwość awansu na stanowisko Asystenta Działu/Młodszego Specjalisty,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta rabatowa na wybrane produkty, akcje profilaktyczne i wiele innych.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top