Starszy Analityk Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: MC/SAF/0124

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – znanej sieci klinik, działającej zarówno w Polsce jak i Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie w zakresie przygotowania budżetu oraz prognoz finansowych,
  • wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca (analiza poziomu rezerw, analiza odchyleń wyników vs budżet, kontrola kompletności kosztów i przychodów),
  • przygotowanie regularnych raportów zarządczych zawierających kluczowe dane operacyjne i finansowe Spółki,
  • udział w procesie automatyzacji,
  • wsparcie w przygotowaniu analiz rentowności projektów inwestycyjnych,
  • udział w przygotowywaniu raportów i prognoz cash flow,
  • wsparcie procesów operacyjnych Spółki poprzez przygotowywanie regularnych raportów zawierających kluczowe KPI operacyjne,
  • wyjaśnianie trendów i odchyleń z partnerami biznesowymi.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku Starszego Analityka Finansowego lub czteroletnie doświadczenie na stanowisku Analityka Finansowego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office z naciskiem na zaawansowane umiejętności obsługi Excel,
  • praktyczna znajomość programów do analizy danych oraz umiejętność analizy dużych baz danych,
  • znajomość narzędzia Power BI,
  • silna świadomość biznesowa i umiejętności analityczne,
  • znajomość zasad rachunkowości (struktura rachunku wyników, bilansu).

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy dające przestrzeń na rozwój i samodzielność,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. zniżki na usługi firmowe dla pracowników i ich rodzin, system kafeteryjny, ryczałt za Home Office, celebracja urodzin.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top