tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalisty ds. Sprzedaży z obszaru Gwarancji Ubezpieczeniowych

 Warszawa

Nr ref.: KF/SSGU/1221

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Kontakt z klientami, celem prezentacji oferty w obszarze Gwarancji Ubezpieczeniowych
  • Pozyskiwanie do obsługi klientów w obszarze Gwarancji Ubezpieczeniowych, w tym: aranżacja i odbywanie spotkań z klientami, wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dla ubezpieczyciela dokumentacji, przygotowanie i prezentacja zebranych ofert, rekomendacja najkorzystniejszych warunków,  negocjacje z ubezpieczycielami
  • Zebranie od Klienta wszelkich dokumentów niezbędnych do przygotowania i przedstawienia oferty Klientowi przez ubezpieczyciela
  • Archiwizacja pozyskiwanych listów brokerskich, a także wszelkiej dokumentacji dotyczących klienta i jego umowy/gwarancji
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Współpraca z ubezpieczycielami, a także innymi departamentami pracodawcy, oraz podmiotami wspierającymi obsługę klientów
  • Dosprzedaż usług dodatkowych
  • Współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za inne grupy usług, m.in. ubezpieczenie należności

Wymagane kompetencje:

  • Doświadczenie sprzedażowe w tej branży, ewentualnie w branży finansowej
  • Znajomość rynku branży usług budowlanych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie średnie, lub wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość analizy finansowej będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja uzależniona od wyników
  • Szkolenia produktowe
  • Samochód służbowy, komputer i telefon
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenie w branży brokerskiej
  • Jasno zdefiniowane cele
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w fajnym i młodym zespole oraz koleżeńskie wsparcie kolegów