Specjalista IT (Warszawa)

Dla naszego Klienta, czołowego operatora kin w Europie Środkowo-Wschodniej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AK/SIT/0319

Co chcemy Ci zaoferować:

• stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę,
• przyjazne, profesjonalne i nowoczesne środowisko pracy,
• możliwość dołączenia do młodego i międzynarodowego zespołu,
• dostęp do najnowszych technologii,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy.

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć:

• instalacja, konserwacja i aktualizacja systemów operacyjnych dla serwerów Windows i Linux,
• codzienna obsługa zapytań użytkowników i wewnętrzne doradztwo dla klientów,
• okazjonalne prace poza regularnymi godzinami pracy (dyżury on-call).

Masz doświadczenie:
• w zarządzaniu Microsoft Windows XP, Win Vista, Win 2003 Server z AD, Windows 2008 i 2012 Server,
• w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem (MS Office, e-maile), problemów ze sprzętem i siecią, z WiFi, drukarkami, skanerami, konfiguracją serwerów druku.

Posiadasz wiedzę na temat:
• Active Directory, Technologii VoIP, Protokołów sieciowych i protokołów routingu,
• Linux (Slackware, OpenVPN, routing).

Zależy nam także na:

• wykształceniu średnim lub wyższym,
• prawie jazdy kat. B
• komunikatywnym poziomie języka angielskiego (słowny i pisemny),
• chęci do nauki i rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.