tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalista ds. zakupów produktów i usług

Warszawa

Nr ref.: KF/SZ/0622

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta - sieć klinik chirurgii okulistycznej.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie łańcuchem dostaw produktów, materiałów oraz usług niezbędnych do świadczenia usług medycznych,
  • zarządzanie procesem działań modernizacyjnych i utrzymania nieruchomości w ruchu,
  • optymalizacji wolumenów zakupowych,
  • zarządzanie procesem negocjacji z dostawcami,
  • budowanie standardów zakupowych (unifikacja, proces zamawiania, regularne przeglądy cenowe, benchmarki rynkowe).

Wymagania na stanowisku:

  • minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła obsługa Ms Excel,
  • umiejętność tworzenia prezentacji PPT,
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2),
  • doświadczenie w branży usług medycznych będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny,
  • laptop, telefon oraz samochód służbowy,
  • przyjazne środowisko pracy, dające przestrzeń na rozwój i samodzielność,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną.