Specjalista ds. Zakupów

Dla Naszego Klienta – międzynarodowego lidera z branży transportowej w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: EO/SDZ/0719

Oferujemy:

• interesującą pracę w firmie nastawionej na generowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• miłą atmosferę i elastyczne godziny pracy.

Opis stanowiska:

• komunikacja z obecnymi i potencjalnym dostawcami: wycena, negocjacje warunków umowy, realizacja dostaw, industrializacja nowych projektów
• rozwój łańcuch dostaw: analiza rynku i poszukiwanie nowych źródeł dostaw
• negocjowanie warunków handlowych z dostawcami w tym umów długoterminowych
• opracowanie raportów/ zestawień z wykonanej pracy.
• współpraca z innymi działami firmy ( inżynieria, jakość , finanse, logistyka, zarządzanie projektami produkcyjnymi)
• zarządzanie grupa dostawców, dbanie o dobre relacje, monitorowanie kluczowych KPI dostawców, inicjowanie oraz egzekwowanie działań

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej),
• umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
• biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, SAP,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca z klientem zagranicznym).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.