Specjalista ds. wsparcia sprzedaży B2B

Firma BIGRAM w ramach rekrutacji w obszarze produkcji i sprzedaży klejów przemysłowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Pruszków
Nr ref.: EW/SWS/0519

Co możemy Ci zaoferować:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
• pracę z innowacyjnym, „szytym na miarę” produktem, mającym zastosowanie w różnorodnych branżach,
• rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń oraz współpracę z kluczowymi klientami o międzynarodowym zasięgu,
• interesujące stanowisko o zróżnicowanym zakresie zadań.

Twoje zadania:

• bieżące wsparcie mobilnych handlowców w zakresie obsługi klientów przemysłowych,
• administrowanie procesów sprzedaży,
• stała opieka nad przypisaną grupą klientów w zakresie bieżącej współpracy (m.in. obsługa przychodzących zamówień, reklamacji etc.),
• bieżąca kontrola stanów magazynowych pod kątem realizacji zamówień,
• sporządzanie dokumentacji technicznej na potrzeby klientów (karty techniczne produktów, certyfikacje etc.),
• proces fakturowania i prawidłowy obieg dokumentów,
• merytoryczne wsparcie klientów w zakresie doboru produktów,
• analizowanie i raportowanie wyników handlowych oraz prognozowanie poziomu sprzedaży na potrzeby zakładów produkcyjnych,
• kontakt z zagranicznymi fabrykami w zakresie realizowanych zamówień,
• efektywna współpraca z innymi działami – Działem Sprzedaży, Działem Produkcji, Magazynem.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

• min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta B2B,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na bazie danych liczbowych,
• umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę, otwartość,
• bardzo dobrą organizację pracy własnej,
• wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne,
• wysoki poziom samodzielności, skrupulatności, systematyczności
• zdolność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na bieżące sytuacje,
• prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.