bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Specjalista ds. Systemów ERP

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji działającej w branży finansowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: JP/SSREP/0418

Zakres obowiązków:

• rozwój i wsparcie obszaru związanego z systemem ERP (Movex)
• rozwój systemu raportowania
• programowanie usług sieciowych (Java, XML) umożliwiających komunikację pomiędzy systemami, w celu wymiany danych (API komunikacyjne, kolejki)
• projektowanie i programowanie aplikacji webowych
• analiza systemowa problemów zgłaszanych przez użytkowników pierwszej linii wsparcia, rozwiązywanie problemów poprzez analizę istniejących procesów biznesowych
• wspieranie i przygotowywanie rozwiązań analitycznych: wielowymiarowych analiz i raportów

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego – informatycznego lub pokrewnego
• minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych
• znajomości i doświadczenia z systemami klasy ERP (znajomość MOVEX będzie dużym atutem)
• znajomości merytorycznej obszaru związanego z finansami i księgowością
• znajomości któregoś z obszarów biznesowych: sprzedaż, logistyka, gospodarka magazynowa i zaopatrzeniowa, WMS
• dobrej znajomości SQL
• umiejętności programowania w języku Java
• dobrej praktycznej znajomości tematyki BI
• umiejętności pracy w zespole
• otwarcia na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego, umiejętność analizy problemów
• chęci poszerzania wiedzy merytorycznej tzw. “biznesowej”, nie tylko technicznej
• sumiennego i terminowego wykonywania powierzonych zadań
• samodzielności w rozwiązywaniu problemów
• znajomości systemów zarządzania projektami i kontroli wersji
• umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły

Nasz klient oferuje:

• pracę na zasadzie umowy B2B lub umowy zlecenia
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.