tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalista ds. marketingu

Warszawa

Nr ref.: AH/SDM/0322

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, reklamowych i promocyjnych dla projektów mieszkaniowych, przygotowanie i redagowanie treści,
  • Prowadzenie projektów marketingowych (przygotowanie komunikacji, prezentacji, raportów),
  • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, inne),
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i grafikami,
  • Przygotowywanie i uczestnictwo w eventach,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagane kompetencje:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Systematyczność oraz dokładność w realizacji zadań.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju profesjonalnego w firmie będącej liderem na rynku nieruchomości,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego, parking dla pracowników),
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum Warszawy).