Specjalista ds. leasingu

Dla naszego klienta firmy Grenke poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JM/HRBP/115

Zakres obowiązków:

• Aktywne, dynamiczne pozyskiwanie nowych klientów oraz docelowych firm partnerskich
• Realizacja planów sprzedaży oraz wysokie standardy obsługi
• Identyfikacja potrzeb klientów i nowych możliwości biznesowych w ramach istniejącej współpracy
• Utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy
• Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie analizy potrzeb klienta
• Regularne raportowanie efektów

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży – preferowane w sektorze B2B
• Orientacja na cel, dobra organizacja pracy, konsekwencja w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Preferowane wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport + Medicover)
• Możliwość rozwoju kompetencji
• Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.