tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalista ds. Controllingu

Poznań

Nr ref.: MS/SDC/0123

Aktualnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – stabilną organizację z kapitałem zagranicznym, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zajmującą się dystrybucją paliw gazowych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie analiz dotyczących procesów inwestycyjnych,
  • sporządzanie raportów / analiz dotyczących sprzedaży oraz marży,
  • opracowywanie budżetów, planów oraz kontrola ich realizacji,
  • przygotowywanie analiz finansowych,
  • sporządzanie comiesięcznych raportów zarządczych,
  • wsparcie w zakresie przygotowywania kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca międzydziałowa w celu pozyskania potrzebnych informacji do przeprowadzenia analiz.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości i finansów),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B1),
  • umiejętność przetwarzania, rozumienia i dokładnej analizy danych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

PRACODAWCA OFERUJE

  • pracę w spółce z ugruntowaną pozycją na rynku gazu ziemnego z udziałem kapitału niemieckiego,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • pracę w modelu hybrydowym (Home office + praca w biurze zlokalizowanym w Tarnowie Podgórnym),
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych.