Specjalista ds. BHP

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. kujawsko-pomorskie

Nr ref.: EO/SBHP/WAW/0819

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o nastawionej na generowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
• możliwość wdrażania nowych rozwiązań i udoskonaleń w ramach procesów BHP.

Opis stanowiska:

• nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów i procedur,
• rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy usprawniających funkcjonowanie obszaru BHP w firmie,
• odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów zarządzania bezpieczeństwem w firmie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego,
• udział w procesie oceny ryzyka, ochrony indywidualnej i zbiorowej na stanowiskach pracy,
• podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań wewnętrznych organizacji,
• prowadzenie audytów bezpieczeństwa w firmie oraz reprezentowanie firmy w ramach audytów i kontroli zewnętrznych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe z obszaru BHP (akceptowalne podyplomowe studia z tego zakresu),
• doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
• bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP,
• rozwinięte umiejętność interpersonalne i zdolność do efektywnego zarządzania pracą zespołu,
• znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.