Specjalista ds. BHP

W BIGRAM szukamy osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Wrocław, centrum
Nr ref.: PP/SB/1218

Twoje zadania:

• inicjowanie działań na rzecz zapobiegania ewentualnym zagrożeniom życia i zdrowia pracowników – wdrażanie rozwiązań na rzecz poprawy warunków pracy.
• podnoszenie świadomości na temat BHP wśród pracowników – aktywne działania promujące bezpieczeństwo,
• opracowanie dokumentacji dotyczącej modernizacji miejsc pracy,
• tworzenie i wdrażanie instrukcji/ procedur, regulaminów BHP na potrzeby firmy – współpraca projektowa w interdyscyplinarnym zespole,
• ocena ryzyka zawodowego na istniejących i nowo utworzonych stanowiskach pracy,
• koordynowanie zadań z obszaru szkoleń, doradztwa,
• prowadzenie ogólnofirmowych rejestrów i raportów na temat warunków pracy, ewentualnych wypadków,
• współpraca z partnerem obsługującym firmę w obszarze medycyny pracy.

Profil poszukiwanej osoby:

• wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze BHP,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość przepisów oraz zagadnień z obszaru BHP,
• wysoka odpowiedzialność poparta samodzielnością i skrupulatnością,
• gotowość do inicjowania konkretnych rozwiązań.

Korzyści płynące z zatrudnienia:

• stałe zatrudnienie w ramach pracy na pełen etat,
• zadania umożliwiające wykorzystanie posiadanego doświadczenia i realny wpływ na funkcjonowanie firmy,
• współpracę z organizacją o rozpoznawalnej marce rynkowej (firma nieprodukcyjna),
• pracę w centrum Wrocławia,
• płaca na poziomie 4 500 – 4 700 zł brutto + kwartalna premia uznaniowa 15%,
• dostęp do pakietu benefitów:
– prywatna opieka medyczna,
– karta Multisport,
– ubezpieczenie na życie,
– programy rozwojowe,
– liczne inicjatywy aktywizujące pracowników.

Dlaczego warto:
Dołączysz do dynamicznej organizacji, która stale się rozwija. Jej atutem jest wiedza i doświadczenie. Firmę tworzą ludzie, dla których ważny jest klient, szacunek i zaufanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.