tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalista ds. analiz biznesowych

Warszawa

Nr ref.: KF/AB/0622

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową sieć prężnie rozwijających się klinik okulistycznych.

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie analiz finansowych i operacyjnych obejmujących całość przedsiębiorstwa,
  • udział we wdrażaniu i nadzór nad narzędziami analitycznymi (np. EDW i BI),
  • współtworzenie informacji zarządczych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 3 lata,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office,
  •  znajomość systemów ERP,
  • język angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny,
  • laptop oraz telefon,
  • przyjazne środowisko pracy, dające przestrzeń na rozwój i samodzielność,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną.

Będzie nam miło jeśli cechuje cię:

  • umiejętność pracy zespołowej typu projektowego,
  • analityczność w tym pod kątem optymalizacji procesów,
  • samodzielność w wyciąganiu wniosków,
  • zaangażowanie.