tło oferty

Inne oferty w kategorii

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Teleinformatyki (systemy zasilania i klimatyzacji)

Bydgoszcz

Nr ref.: AB/SWT/0722

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta z branży energetycznej i operatora system zorientowanego na bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej.

Zakres obowiązków:

  • eksploatacja, nadzór i diagnostyka pracy systemów zasilania, w szczególności zasilania bezprzerwowego UPS, siłowni telekomunikacyjnych, falowników, instalacji elektrycznych, baterii akumulatorów,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw systemów zasilania,
  • udział w procesach rozbudowy, przebudowy i modernizacji systemów zasilania,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie systemów zasilania,
  • eksploatacja, nadzór i diagnostyka pracy systemów klimatyzacji,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw systemów klimatyzacji,
  • udział w procesach rozbudowy, przebudowy i modernizacji systemów klimatyzacji,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie systemów klimatyzacji,
  • eksploatacja, diagnostyka, udział w procesach inwestycyjnych dotyczących systemów monitoringu/nadzoru układów zasilania i klimatyzacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek - elektrotechnika, energetyka lub pokrewny,
  • znajomość systemów zasilania gwarantowanego 230 VAC/48VDC oraz klimatyzacji,
  • znajomość pakietu AutoCad,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ukierunkowanie na rozwój,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodyscyplina.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię, w ramach umowy o pracę w elastycznych godzinach pracy,
  • atrakcyjny i przejrzysty model premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie oraz rocznie,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon (również do celów prywatnych),
  • indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać kulturę organizacyjną firmy,
  • informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy,
  • bogaty system benefitów pracowniczych, m.in.; premia kwartalna, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, firmowa drużyna sportowa, program emerytalny, dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, dofinansowanie posiłków, bonusy świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych.