tło oferty

Inne oferty w kategorii

Social Media Ninja

Warszawa

Nr ref.: BJ/SMN/0822

Do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy nowych osób.

Zadania na stanowisku:

  • działania online (social media, mailingi, promocja wydarzeń),
  • dbanie o cykliczną obecność firmy oraz jej pracowników w mediach społecznościowych (posty na LI, FB, Instagram),
  • przygotowywanie treści oraz grafik promocyjnych,
  • współprzygotowanie i czuwanie nad realizacją harmonogramu działań marketingowych,
  • tworzenie materiałów marketingowych,
  • działania w obszarze PR.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • interesujesz się tematyką związaną z marketingiem tradycyjnym i digital marketingiem, mówisz i myślisz o sobie Social Media NINJA😊
  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów, najchętniej kierunków pokrewnych,
  • posiadasz znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych,
  • posiadasz znajomość aplikacji i programów do tworzenia i edycji grafik oraz edycji video,
  • posiadasz znajomość pakietu MsOffice,
  • masz lekkie pióro oraz umiejętność łatwego formułowania myśli i pisania czytelnych tekstów,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomości języka polskiego (łącznie z gramatyką, składnią i interpunkcją),
  • mówisz i piszesz w języku angielskim na poziomie min. B2,
  • szybko nawiązujesz relacje, jesteś kreatywna/kreatywny, lubisz pracę zespołową i chcesz być częścią zespołu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w stabilnej organizacji będącej na rynku usług rekrutacyjnych od 25 lat,
  • zatrudnienie na cały etat bądź jego część – elastyczny czas pracy,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, lekcje języka angielskiego),
  • pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych,
  • pracę w systemie hybrydowym.