bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Shopper Marketing Manager

Dla naszego klienta – międzynarodowej i rozpoznawalnej firmy, producenta z branży FMCG, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/SMM/0318

Zadania:

• Zarządzanie portfolio produktów w celu zapewnienia stabilnego wzrostu i pozycji rynkowej firmy
• Współpraca z Brand Managerami w celu tworzenia planów sprzedażowych i promocyjnych dla kategorii napojów, oraz zapewnienia efektywnej i wydajnej egzekucji tych programów
• Koordynacja międzyfunkcyjnych projektów marketingowych (na styku sprzedaży, produkcji, logistyki, finansów)
• Współpraca z Channel Marketing Managerami w celu wypracowywania najlepszych mechanizmów sprzedażowych i promocyjnych, dla podległych kategorii napojów w poszczególnych kanałach sprzedaży
• Ścisła współpraca z działami wsparcia (Insight, Revenue) w celu adresowania wszelkich możliwości optymalizacji planów, portfolio i opakowań
• Współpraca przy kreacji materiałów do wsparcia sprzedaży dla podległych marek
• Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu kreowania nowych rozwiązań promocyjnych
• Monitoring wyników, analiza rynku i podejmowanie akcji pozwalających osiągnąć miesięczne i roczne cele
• Planowanie i monitorowanie budżetów marketingowych
• Tworzenie kampanii budującej zaangażowanie pracowników firmy w promowaniu marki

Kwalifikacje:

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (dział marketingu lub trade marketingu)
• Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
• Wykształcenie wyższe
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• Nastawienie na realizację celów
• Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami
• Zdolności analityczne
• Budowanie efektywnych relacji biznesowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Umiejętność pracy samodzielnej i ustalania priorytetów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.