tło oferty

Inne oferty w kategorii

Senior Strategic Buyer

Poznań

Nr ref.: MS/SSB/0722

Wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – firmę z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej - europejskiego lidera w produkcji artykułów wykończenia wnętrz.

Obowiązki na stanowisku:

  • kreowanie i realizacja polityki zakupowej firmy,
  • planowanie i prowadzenie kategorii zakupowej,
  • opracowanie strategii negocjacyjnych i optymalne zamykanie transakcji,
  • prognozowanie trendów rynkowych, analiza kosztów, benchmarking,
  • tworzenie strategii zakupowej dla nowo powstających produktów,
  • prowadzenie procesu pozyskiwania ofert oraz negocjowanie warunków zakupu,
  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach i procesie kwalifikacji dostawców,
  • wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru: logistyki, ekonomii, matematyki),
  • 4-letnie doświadczenie na Kupca - Sourcing - w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych i zarządzaniu projektami zakupowymi,
  • doświadczenie zawodowe w realizowaniu corocznych planów oszczędności na powierzonych kategoriach,
  • doświadczenie w realizacji procesów poszukiwania nowych/ alternatywnych dostawców,
  • bardzo dobra znajomość programu SAP - lub innego programu wysokiej klasy ERP,
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację min. poziom B2,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność zbierania danych, ustalania faktów oraz wyciągania trafnych wniosków.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (np.: laptop, telefon),
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych),
  • możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe środki finansowe w okresie świątecznym,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników.