tło oferty

Inne oferty w kategorii

Senior Konsultant ds. Rekrutacji

Warszawa

Nr ref.: AZ/SKR/0621

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne.

Zakres zadań:

  • aktywny rozwój usług rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie oraz specjalistyczne w ramach powierzonego sektora
  • inicjowanie i aktywny udział w wydarzeniach i działaniach wizerunkowych
  • utrzymanie i rozwój trwałych relacji z klientami oraz Kandydatami w ramach dedykowanego segmentu
  • odpowiedzialności za budżet realizowanych projektów
  • dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowywania strategii realizacji procesów rekrutacji
  • ocena kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych, wywiadów telefonicznych, spotkań rekrutacyjnych, testów psychometrycznych oraz Assessment Centre,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej  i jakościowej realizacji projektów
  • zarządzanie logistyką projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w wewnętrznym dziale HR lub agencji doradztwa personalnego,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • pracę  w środowisku umożliwiający dynamiczny rozwój kompetencji w obszarze szeroko rozumianych usług doradczych i udział w szkoleniach
  • możliwość elastycznego czasu i miejsca wykonywania pracy
  • samodzielność w  działaniu