Senior Konsultant ds. Rekrutacji/ Konsultant ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Poznań

Nr ref.: AJ/SC/0424

Kategorie:

Dołącz do BIGRAM – firmy, która od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Pracownikom pomagamy rozwijać kompetencje rekrutacyjne oraz zarządcze. Nasza firma ceniona jest za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług. Przykładamy więc ogromną wagę do tego by nasi Konsultanci byli nie tylko uznanymi rekruterami, ale również ekspertami rynku. Doświadczenie rekrutacyjne jest dla nas równie ważne jak wiedza biznesowa. Jeśli więc nie jesteś rekrutrem, ale myślisz o zmianie zawodu z przyjemnością rozważymy Twoją aplikację.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych przy wsparciu researchera,
  • dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowywanie strategii realizacji procesów rekrutacji,
  • ocena Kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych, wywiadów telefonicznych, spotkań rekrutacyjnych, referencji 360’,
  • odpowiedzialności za budżet realizowanych projektów,
  • dbanie o relacje z Klientami oraz Kandydatami w ramach dedykowanego segmentu,
  • rozwijanie portfela Klientów oraz analizowanie rynku w celu określenia potencjalnych możliwości,
  • gromadzenie informacji na temat Klientów i zarzadzanie nimi,
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej i jakościowej realizacji projektów.

Wymagania pracodawcy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w wewnętrznym dziale HR lub agencji doradztwa personalnego (im więcej lat doświadczenia, tym wyższy poziom stanowiska możemy zaoferować),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end to end,
  • od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzenia sieci kontaktów z Klientami i Kandydatami,
  • proaktywność i samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami.

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie uzależnione od wyników,
  • realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu w ramach struktur naszej organizacji; oferujemy wsparcie, wiedzę i narzędzia dzięki którym możesz rozwinąć się i awansować do roli Managera Zespołu i Lidera Praktyki,
  • bieżące wsparcie w realizacji projektów przez zespół kompetentnych Researcherów,
  • możliwość poszerzania świadomości biznesowej i zdobywania wiedzy sektorowej przy wsparciu Zarządu BIGRAM,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (finansowanie zajęć online),
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • hybrydowy model pracy; w piątki pracujemy do 15:00,
  • narzędzia pracy – telefon, laptop,
  • profesjonalny program onboardingowy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top