Senior HR Business Partner

Lokalizacja: Ostrołęka

Nr ref.: AH/SHRBP/0124

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – jednej z największych firm produkcyjnych zlokalizowanych w woj. mazowieckim.

Twój zakres obowiązków:

  • wspieranie CEO i Managerów we wszystkich kwestiach związanych z zasobami ludzkimi,
  • inicjowanie i wdrażanie pożądanej kultury organizacyjnej,
  • opracowywanie i wdrożenie działań zwiększających poziom zaangażowania pracowników, min. szkoleń, nowej polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, employer brandingu, badań satysfakcji,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • budowanie silnych relacji z pracownikami,
  • współtworzenie pozytywnego środowiska pracy.

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie minimum licencjat,
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale HR jako HR BP,
  • doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu strategii HR,
  • dobra znajomość Polskiego Prawa Pracy,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej mile widziane,
  • angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność budowania dobrych relacji i motywowania do współpracy.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokich standardach pracy,
  • możliwości wdrażania własnych pomysłów oraz narzędzi HR,
  • decyzyjność i realny wpływ na cały obszar polityki personalnej,
  • miła atmosfera pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
  • wsparcie firmy w zakresie relokacji.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top