tło oferty

Inne oferty w kategorii

Senior Accountant

Sosnowiec

Nr ref.: KF/SA/0622

Obecnie wspieramy w rekrutacji międzynarodowego producenta z branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w programie finansowo-księgowym,
  • księgowanie faktur zakupu (faktury krajowe / dokumenty importowe),
  • księgowanie i uzgadnianie sprzedaży,
  • księgowanie delegacji,
  • uzgadnianie rejestrów VAT,
  • uzgadnianie sald z kontrahentami, wyjaśnienie niezgodności,
  • uzgadnianie sald magazynowych,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz roku obrotowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • co najmniej 4/5-letnie doświadczenie w księgowości obejmujące m.in. nadzór księgi głównej lub 1-2 lata doświadczenia jako zastępca głównego księgowego,
  • wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 / komunikacja pisemna i werbalna z klientami,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office , w szczególności arkuszem Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawe stanowisko na linii bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami rynku automotive,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • umowę o pracę.