tło oferty

Inne oferty w kategorii

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Śrem

Nr ref.: MS/SK/1222

Obecnie rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Śremie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • księgowanie związane z zamknięciem miesiąca i roku w oparciu o harmonogram,
  • kalkulowanie oraz księgowanie rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
  • współpraca z audytorem przy badaniu sprawozdania finansowego,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • rozliczanie środków trwałych.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie zdobywania,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym
    (przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych),
  • umiejętność przygotowania raportów w MS EXCEL,
  • rozumienie procesów księgowych istniejących w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

PRACODAWCA OFERUJE

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • hybrydowy system pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji w obszarze księgowości,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport.