tło oferty

Inne oferty w kategorii

Samodzielna Księgowa

Garwolin, Wilga

Nr ref.: EO/SK/0822

Naszym Klientem jest wiodący producent płatków śniadaniowych w sektorze private label na rynku europejskim.

Obowiązki na stanowisku:

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych i inwestycyjnych,
  • weryfikacja poprawności księgowań, ustalenie sald kont,
  • wsparcie przy rozliczaniu podatku VAT,
  • udział w projekcie usprawnienia procesów w obszarze rozliczania inwestycji,
  • prowadzenie ewidencji i aktywacje środków trwałych,
  • sporządzanie sprawozdań (Intrastat, GUS, NBP),
  • rozliczenia walutowe i ustalanie różnic kursowych,
  • przygotowywanie wewnętrznych raportów ad hoc,
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • 3-letnie doświadczenie pracy w księgowości na analogicznym stanowisku,
  • biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w rozrachunkach z klientami i dostawcami spoza UE, a także wewnątrzwspólnotowych,
  • mile widziana wiedza, poparta doświadczeniem z zakresu rozliczeń środków trwałych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP,
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet opieki medycznej (LuxMed),
  • ubezpieczenie zdrowotne (PZU),
  • dofinansowanie kursu języka angielskiego/ niemieckiego,
  • rozwijającą, dedykowaną platformę zapewniającą kursy i webinary,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie.