tło oferty

Inne oferty w kategorii

Sales Representative/ Manager w branży TSL

praca na terenie całego kraju

Nr ref.: AHA/SRM/0722

Obecnie realizujemy projekt rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie założeń firmy,
  • aktywne nawiązywanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na terenie całego kraju,
  • utrzymywanie kontaktów bezpośrednich z obecnymi klientami,
  • sprzedaż usług transportowych i logistycznych,
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży na usługi spółki,
  • promocja firmy na rynku,
  • analiza efektywności profilu prowadzonej działalności.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w branży TSL,
  • orientacja na wytyczone cele i realizacje,
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole,
  • poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2. (Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku angielskim),
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych na terenie Polski,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • służbowy samochód, telefon oraz komputer,
  • ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w młodym międzynarodowym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy zdalnej.