tło oferty

Inne oferty w kategorii

Sales Engineer

Nr ref.: AH/AB/SE/0822

Mamy przyjemność realizować projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta z branży fintech współpracującego z największymi sklepami E-commerce przy integracji bramek płatniczych.

Główne zadania na stanowisku:

  • współuczestniczenie w procesie sprzedaży bramek płatniczych Paytel do merchantów (klientów) z branży E-commerce,
  • dopasowanie rozwiązań firmy do potrzeb danego klienta,
  • przygotowywanie „szytych na miarę” ofert i wycena projektów dla klientów z regionu CEE,
  • nadzór nad wdrożeniem bramki płatniczej u merchanta (klienta),
  • wspomaganie klienta przy integracji poprzez API,
  • raportowanie bezpośrednio do Digital Transformation Managera.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dwuletnie doświadczenie w obszarze rozwiązań FinTech. Mile widziane doświadczenie w branży bramek płatniczych oraz przy ich integracji,
  • znajomość zasad integracji API,
  • wiedza z zakresu rynku technologicznego oraz E-commerce,
  • znajomość U-commerce, Presta Shop, Wordpress lub Magento będzie atutem,
  • pojęcie o rynku E-commerce CEE,
  • bardzo dobry język angielski,
  • znajomość języka portugalskiego lub innego języka obcego oprócz angielskiego to znaczący atut,
  • umiejętność budowania relacji i pracy w zespole,
  • mocne kompetencje interpersonalne i nastawienie na współpracę.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie z branży fintech i czołowego integratora bramek płatniczych dla E-commerce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system prowizyjno-bonusowy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • dofinansowanie opieki medyczne,
  • karta multisport,
  • samochód służbowy.