tło oferty

Inne oferty w kategorii

Sales and Marketing Manager

Warszawa

Nr ref.: KF/SM/1221

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za realizację prognoz, założeń i celów sprzedażowych
  • Tworzenie kampanii marketingowych oraz digitalowych wykorzystujących między innymi social media, etc.
  • Prowadzenie ciągłego monitorowania rynku i analizy konkurencji pod kątem pozycjonowania marki
  • Rozpoznawanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz raportowanie na potrzeby zarządu
  • Negocjacje kluczowych kontraktów z klientami i partnerami biznesowymi firmy, w tym dbanie o dobre relacje z key opinion liderami
  • Priorytetyzacja szans biznesowych w odniesieniu do strategii rozwoju produktu
  • Analiza potrzeb i wymagań klientów
  • Definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności działań
    sprzedażowo-marketingowych i zarządzanie budżetem niezbędnym do rozwoju produktu i realizacji celów sprzedażowych

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe  (preferowane w obszarze  marketing)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji strategii sprzedaży oraz marketingu w obszarze opieki medycznej
  • Dobra znajomość kanałów digital w branży medycznej
  • Umiejętność budowania relacji
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Pełnopłatne urlopy chorobowe
  • Opiekę medyczną (PZU/Medicover)
  • Kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Możliwość budowania nowoczesnego, istotnego społecznie rozwiązania, które będzie pomagać osobom z chorobami układu oddechowego
  • Możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich (szkolenia/kursy)
  • Kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji
  • Dynamicznie rosnący zespół
  • Nieformalną atmosferę pracy