Reward Manager

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę produkcyjną o wieloletniej tradycji, która poszukuje kandydata na stanowisko:

Reward Managera

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SA/RM/0419

Nasz klient oferuje:

• możliwość tworzenia oraz rozwoju struktury wynagrodzeń i benefitów pracowniczych w organizacji,
• zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznej firmie o rozpoznawalnej marce,
• możliwość realnego wpływu na zachodzące zmiany,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie podstawowe oraz premię.

Zakres zadań:

• nadzór nad realizacją całości zadań w obszarze administracji kadrowej i płacowej,
• inicjowanie i koordynowanie prac związanych z tworzeniem i weryfikacją planów wynagrodzeń,
• bliska współpraca z pozostałymi działami organizacji w zakresie obowiązujących systemów wynagrodzeń i benefitów,
• koordynowanie prac związanych z analizą systemów wynagradzania,
• czynna współpraca przy wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie HR,
• zarządzanie podległymi pracownikami oraz rozwój kompetencji zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

• min. 8 lat doświadczenia w obszarze wynagrodzeń,
• doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
• umiejętności zarządzania zespołem,
• biegłej znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.