Regionalny Przedstawiciel Medyczny

Dla naszego klienta – firmy z branży medycznej poszukujemy rzetelnych, nastawionych na cel Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Warszawa, Olsztyn
Nr ref.: DK/RPM/0620

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

• Nawiązywanie i utrzymywanie wysokojakościowej relacji z Klientami z branży medycznej w celu optymalizacji działań promocyjno – sprzedażowych i budowania pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych,
• Rozwój współpracy z obecnymi Klientami firmy na terenie Polski północno-wschodniej, negocjowanie umów,
• Monitorowanie działań konkurencji,
• Raportowanie aktywności.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego w dziedzinie nauk biologicznych lub medycznych – warunek konieczny,
• Doświadczenia w pracy w branży medycznej lub około medycznej, laboratoryjnej (będzie to dodatkowym atutem),
• Doświadczenia w sprzedaży sprzętu medycznego (będzie to dodatkowym atutem),
• Znajomości ustawy o zamówieniach publicznych,
• Otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą,
• Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów,
• Umiejętności obsługi komputera, dobrej znajomość pakietu MS Office,
• Gotowości do podróżowania, oraz prawa jazdy kat. B.

Co możemy Ci zaoferować:

• Stałe i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji,
• Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego,
• Motywacyjny system wynagrodzeń,
• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.