tło oferty

Inne oferty w kategorii

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

Nr ref.: KF/RPH/0722

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji polskiego eksperta z branży optycznej, który przynależy do międzynarodowego koncernu. W swoim portfolio firma posiada asortyment najwyższej jakości.

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych w podległym regionie,
  • analiza i monitorowanie sytuacji handlowej powierzonych klientów,
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami w regionie,
  • raportowanie pracy i wyników zgodnie z obowiązującymi standardami firmy,
  • samodzielne wyszukiwanie szans na zwiększenie sprzedaży poprzez aktywne zdobywanie nowych klientów i realizację sprzedaży w grupie przypisanych klientów,
  • sprzedaż i promocja nowych produktów firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w podległym regionie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych w branży optycznej (salony optyczne/ firmy produkujące soczewki okularowe/ sprzęty optyczne) – warunek konieczny,
  • zaangażowanie i konsekwentne podejście do wykonywanych obowiązków oraz determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • samodzielność działania i umiejętność podejmowania decyzji,
  • budowanie dobrych relacji i identyfikowanie potrzeb klientów,
  • aktywne prawo jazdy kat B,
  • wiedza optyczna będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjną podstawę oraz premię,
  • akcjonariat pracowniczy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • owoce,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • ubezpieczenia grupowe.