tło oferty

Inne oferty w kategorii

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

woj. małopolskie

Nr ref.: KD/ASM/0522

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży meblarskiej. Poszukujemy osoby, która będzie chciała dołączyć do organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i dużych perspektywach rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów firmy no powierzonym terenie (woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie),
  • osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie wartościowych relacji z obecnymi klientami,
  • aktualizacja wiedzy o oferowanych produktach,
  • znajomość produktów konkurencji oraz aktualnych nowości w branży,
  • raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego.

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie wyższe,
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta,
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu,
  • bardzo dobre umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność analizowania planów sprzedaży oraz przygotowywania raportów sprzedażowych
  • aktywne prawo jazdy.
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • premię za osiągane wyniki,
  • samochód służbowy, inne niezbędne narzędzia pracy,
    dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość pracy zdalnej.