bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży chemii budowlanej – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Województwa: wielkopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie
Nr ref.: KC/RKS/052018

Opis stanowiska:

• praca na obszarze województwa: lubuskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko – mazurskiego, pomorskiego i zachodnio – pomorskiego
• efektywne zarządzanie zespołem handlowym, dbanie o motywację i rozwój
• zarządzanie całościowym procesem sprzedaży oraz uczestnictwo tworzeniu planów sprzedażowych
• kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych, dotyczących procesu wspierania, sprzedaży i obsługi klienta
• odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
• monitoring, analiza rynku i konkurencji oraz trendów rozwoju w obszarze sprzedaży
• aktywny coaching podległych pracowników w terenie
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Oczekiwania:

• co najmniej 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe
• komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne
• konsekwencja, samodzielność w działaniu i umiejętność skutecznej organizacji czasu pracy
• zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
• zaangażowanie i determinacje w realizacji wyznaczonych celów
• kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju sprzedaży
• wysokie kompetencje, w zakresie budowania i zarządzania zespołem
• dyspozycyjność
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ludzi z pasją
• narzędzia pracy: auto służbowe, IPad, telefon komórkowy,
• atrakcyjne wynagrodzenie
• kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.