tło oferty

Inne oferty w kategorii

Regionalny Kierownik Sprzedaży

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Nr ref.: MP/RKS/1022

Obecnie wspieramy w rekrutacji znaną firmę nasienną, wchodzącą w skład międzynarodowej, wiodącej organizacji rolno – spożywczej działającej w Europie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie sprzedażą oraz kreowanie marki nasiennej na podległym terenie,
  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i utrzymanie długofalowych relacji w gospodarstwach rolnych i wśród dystrybutorów,
  • pozyskiwanie nowych gospodarstw do współpracy,
  • fachowe doradztwo w zakresie produkcji roślinnej w gospodarstwach rolnych,
  • reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych, spotkań polowych,
  • bieżący monitoring lokalnego rynku.

WYMAGANIA PRACODAWCY:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w sprzedaży w branży rolnej z udokumentowanymi sukcesami,
  • wykształcenie rolnicze,
  • energia w działaniu i zorientowanie na cel,
  • umiejętność nawiązywania relacji z rolnikami i dystrybutorami,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie, w tym również kilkudniowych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • mile widziana wiedza z zakresu nasiennictwa.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • jasną ścieżkę kariery zawodowej i przestrzeń do kreatywności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne.