tło oferty

Inne oferty w kategorii

Recruitment Specialist

Łódź

Nr ref.: MP/HRS/0922

Aktualnie wspieramy w rekrutacji naszego klienta – wiodącego globalnego przedsiębiorstwa w branży opakowaniowej.

Zakres obowiązków:

  • 70% prowadzenie rekrutacji i pozostałe 30% miękkie obszary HR,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów przy użyciu różnorodnych technik i nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych,
  • przeprowadzanie screeningów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • utrzymywanie candidate experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacyjnego,
  • rekrutacje wewnętrzne oraz zewnętrzne na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla w organizacji,
  • koordynacja globalnych inicjatyw HRowych , ścisła współpraca z Managerami działów oraz centralą firmy, współpraca z zespołem kadrowo-płacowym,
  • tworzenie ocen okresowych, opisów stanowisk, koordynacja polityki wynagrodzeń, administracja benefitami,
  • odpowiedzialność za utrzymanie i administrowanie systemami wspierającymi procesy HR, tworzenie raportów, aktualizacja dokumentów, procedur zatrudnienia,
  • onboarding i offboarding pracowników,
  • prowadzenie aktywnego marketingu rekrutacyjnego,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR, w rekrutacjach na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2/C1),
  • dobra znajomość Excel (przygotowywanie zestawień, raportów),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (nauki społeczne),
  • samodzielność, decyzyjność, asertywność, inicjatywa, proaktywność.

Nasz Klient oferuje:

  • roczny bonus związany z realizacją celów,
  • bony na święta,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie nastawionej na nowoczesne technologie oraz recykling.