tło oferty

Inne oferty w kategorii

Przedstawiciel techniczny/Technical Representative

praca mobilna

Nr ref.: AH/TE/0822

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę, działającą w branży chemii budowlanej o ugruntowanej pozycji  na rynku polskim i międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • budowanie i wzmacnianie relacji z klientami,
  • samodzielna obsługa klienta z branży budowlanej
  • edukowanie i wspieranie klientów w Polsce i krajach WNP w zakresie stosowania aplikatorów piankowych,
  • doradztwo techniczne,
  • badanie rynku.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel ds. technicznych,
  • doświadczenie w branży budowlanej lub materiałów budowlanych: preferowane sektory: płyty gipsowo-kartonowe, izolacje, klimatyzacja, systemy grzewcze, wentylacja, materiały przeciwpożarowe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z międzynarodowymi firmami,
  • zdolności interpersonalne – komunikatywność, zdolność prowadzenia prezentacji,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • umiejętności handlowe – rozmowa o interesach i sprzedaży,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • wiedza o produktach izolacyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie całego kraju.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny bonus roczny,
  • samochód służbowy,
  • laptop i telefon,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.