tło oferty

Inne oferty w kategorii

Przedstawiciel Medyczny

Katowice

Nr ref.: KF/PM/1221

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Analiza danych sprzedażowych, ustalanie i monitorowanie tendencji rynkowych
  • Dostarczanie i monitorowanie raportów sprzedażowych
  • Wdrożenie działań marketingowych
  • Relacje z najważniejszymi przedstawicielami środowisk opiniotwórczych – KOL
  • Prowadzenie działań administracyjnych
  • Dotrzymywanie zgodności z przepisami, compliance

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (Preferowane kierunki: medyczne, około medyczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego / Medycznego z lekami OTC i/lub Rx promowanymi u lekarzy specjalistów (pulmonologia, alergologia)
  • Silne nastawienie na zdobywanie wiedzy oraz realizację celów sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (słownictwo biznesowe i specjalistyczne, medyczne)
  • Umiejętność planowania sprzedaży i zarządzania budżetem
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Samodzielność i podejście biznesowe
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji, pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Pełnopłatne urlopy chorobowe
  • Opieka medyczna (PZU lub Medicover)
  • Karta Multisport
  • Możliwość budowania nowoczesnego, istotnego społecznie rozwiązania, które będzie pomagać osobom z chorobami układu oddechowego
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich (szkolenia/kursy)
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji