tło oferty

Inne oferty w kategorii

Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

Nr ref.: KOB/PH/0522

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży leasingu IT dla małych i średnich przedsiębiorstw, obecna w Europie już od 40 lat.

Obowiązki na stanowisku:

  • kontaktowanie się z klientami firmy by zaproponować rozwiązania leasingowe,
  • realizowanie założonych planów i celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami biznesowymi,
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży – preferowanym sektorze B2B,
  • umiejętności aktywnego pozyskiwania partnerów biznesowych poprzez różne kanały,
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów handlowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej na podobnym stanowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat w międzynarodowej organizacji z branży finansowej,
  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • pracę w młodym i przedsiębiorczym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • kartę Multisport.