Przedstawiciel Farmaceutyczny – Siedlce

Lokalizacja: Siedlce (praca mobilna: północna część woj. lubelskiego i południowo-wschodnia część woj. mazowieckiego)

Nr ref.: MC/PF/0124

Kategorie:

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji szwajcarsko-polską firmę joint venture z obszaru farmaceutycznego.Firma zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek suplementów diety, wyrobów medycznych i leków OTC.Na rynku polskim firma od kilku lat z sukcesem oferuje ponad 50 produktów, których sprzedaż systematycznie rośnie.W roku 2024 planuje wprowadzić na polski rynek kolejnych kilkadziesiąt produktów.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych punktów aptecznych na powierzonym terenie,
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • aktywne wprowadzanie nowych produktów do aptek,
  • działania aktywizujące odsprzedaż do pacjenta i edukacja personelu,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej i działań konkurencji.

Wymagania pracodawcy:

  • wysoka motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy,
  • orientacja na osiąganie celów,
  • gotowość do uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wysokie kompetencje interpersonalne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Pracodawca oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie. Średni okres zatrudnienia u naszego Klienta na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego wynosi 8,5 roku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów,
  • atrakcyjną podstawę oraz premię do 15.500 zł brutto. Średnie wynagrodzenie miesięczne pięciu najlepiej zarabiających Przedstawicieli Farmaceutycznych wynosi 14.800 zł brutto,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, tablet oraz telefon,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • wysoką jakość szkoleń produktowych oraz sprzedażowych,
  • profesjonalny onboarding,
  • rozwój zawodowy oraz dużą samodzielność w działaniu,
  • przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top