tło oferty

Inne oferty w kategorii

Projektant Stoisk Wystawienniczych Nietypowych

Poznań

Nr ref.: KD/PSWN/0922

Obecnie wspieramy w rekrutacji firmę z branży eventowej - organizatora i gospodarza konferencji, kongresów, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz wydarzeń korporacyjnych. Firma posiada doświadczenie w przygotowywaniu wydarzeń biznesowych i rozrywkowych na dużą skalę, wyróżnia ich ranga, zasięg i jakość organizowanych eventów.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie stoisk wystawienniczych i aranżacja przestrzeni w programie,
  • konsultowanie wytycznych z przedstawicielem handlowym,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawcze).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programu 3DsMAX,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w weekendy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę,
  • równoważny system czasu pracy,
  • dofinansowane ubezpieczenie medyczne dla pracownika i rodziny,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • program MultiSport,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do posiłków.
  • interesujący pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, przedszkola, obozów i kolonii dla dzieci, paczki świąteczne),
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie na życie.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania CAD.