Project Coordinator

Dla Naszego Klienta – międzynarodowego lidera z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: EO/SDP/0419

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w specjalistycznej branży,
• możliwość wdrażania nowych rozwiązań i udoskonaleń w ramach prowadzonych projektów i zarządzania zespołem,
• przyjazną atmosferę pracy bazującą na zaufaniu i wieloletnim zespole wykwalifikowanych pracowników,
• realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• pracę przy realizacji projektów w o przekroju międzynarodowym.

Opis stanowiska:

• przygotowywanie analiz, opinii, zaleceń w zakresie potencjalnych oraz aktualnie realizowanych programów/projektów,
• bieżące wsparcie merytoryczne właściwych komórek organizacyjnych przy planowaniu, opracowywaniu, realizowaniu projektów,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z administracją publiczną, środowiskami naukowymi i biznesowymi, etc.,
• przygotowanie warunków kontraktowych z klientami,
• pozyskiwanie danych, tworzenie raportów oraz analiz dla potrzeb kierownictwa, a także klientów zewnętrznych i wewnętrznych.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym)
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne,
• bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Project),
• doświadczenie w pracy w zespole analitycznym lub zarządzaniu projektami,
• mile widziana znajomość metodyk prowadzenia projektów (Prince, Agile, Scrum, PMP),
• wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.