Production Manager

Dla Naszego Klienta – międzynarodowego lidera z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: EO/PM/0419

Oferujemy:

✈stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w specjalistycznej branży,
✈możliwość wdrażania nowych rozwiązań i udoskonaleń w ramach procesu produkcji i zarządzania zespołem,
✈przyjazną atmosferę pracy bazującą na zaufaniu i wieloletnim zespole wykwalifikowanych pracowników,
✈współtworzenie usprawnień w organizacji działu produkcji.

Opis stanowiska:

✈dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji,
✈nadzór nad efektywnością pracy zespołu,
✈inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów produkcyjnych,
✈wdrażanie nowych rozwiązań i udoskonaleń procesu produkcji (Lean, Kaizen),
✈zapewnienie realizacji celów strategicznych w obszarze Jakości i Terminowości,
✈decyzyjność i odpowiedzialność,
✈koordynowanie pracy podległego zespołu, motywowanie, dbanie rozwój zawodowy pracowników.

Wymagania:

✈wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
✈kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
✈znajomość nowoczesnych metodologii zarządzania procesami produkcyjnymi,
✈doświadczenie w zarządzaniu licznym zespołem (ok. 50 osób),
✈bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca w środowisku międzynarodowym),
✈doświadczenie we wprowadzaniu zmian w zakresie zarządzania produkcją oraz pracownikami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.