Production Manager

Dla Naszego Klienta – międzynarodowego lidera z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: EO/PM/1218

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w specjalistycznej branży,
• możliwość wdrażania nowych rozwiązań i udoskonaleń w ramach procesu produkcji i zarządzania zespołem,
• przyjazną atmosferę pracy bazującą na zaufaniu i wieloletnim zespole wykwalifikowanych pracowników,
• współtworzenie usprawnień w organizacji działu produkcji.

Opis stanowiska:

• nadzorowanie i zarządzanie produkcją (ok. 100 osób),
• kontrola procesu produkcyjnego i bieżących zdolności produkcyjnych (capacity),
• nadzór nad efektywnością pracy zespołu specjalistów,
• motywowanie i wsparcie pracowników,
• wdrażanie nowych rozwiązań i udoskonaleń procesu produkcji (Lean, Kaizen),
• zapewnienie realizacji celów strategicznych w obszarze Jakości, Kosztów, Terminowości.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive),
• znajomość nowoczesnych metodologii zarządzania procesami produkcyjnymi,
• doświadczenie w zarządzaniu licznym zespołem (ok. 50 osób),
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.