tło oferty

Inne oferty w kategorii

Product Trainer

Warszawa, Kraków, Łódź

Nr ref.: AH/PT/0822

Nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji międzynarodową firmę o wieloletnim doświadczeniu i rozpoznawalnej marce w branży AGD. Poszukujemy charyzmatycznego trenera.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i analiza szkoleń offline i online, zewnętrznych i wewnętrznych zgodnie z najwyższymi standardami marki,
  • przygotowanie i realizacja harmonogramu szkoleń,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, wspierających cele sprzedażowe spółki,
  • opracowanie koncepcji i udział w produkcjach materiałów marketingowych,
  • udział w projektach marketingowych z zakresu prezentacji produktu offline i online,
  • promocja marki i jej produktów w mediach,
  • budowanie strategii szkoleń odpowiadającej zapotrzebowaniem pracowników i kanałom dystrybucji,
  • pomoc merytoryczna dotycząca produktów dla pozostałych pracowników,
  • udział opracowywaniu koncepcji prezentacji produktu we własnej sieci sprzedaży i dystrybucji zewnętrznej,
  • weryfikacja merytoryczna materiałów marketingowo produktowych,
  • wspieranie procesu onboardingu pracowników firmy w zakresie szkoleń z marki i produktów,
  • organizacja szkoleń w tym kwestie administracyjne i logistyczne,
  • współpraca oraz bieżące wsparcie działu marketingu i sprzedaży,
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe , preferowane ekonomiczne lub biznesowe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem w branży elektronicznej lub wnętrzarskiej/meblarskiej/dóbr luksusowych,
  • otwartość na pracę w terenie (szkolenia są prowadzone w różnych miastach w Polsce),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności organizacyjne w tym planowania, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu,
  • umiejętności komunikacyjne : dobry mówca i słuchacz,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,
  • orientacja na jakość,
  • znajomość niemieckiego jest dodatkowym atutem.

Nasz Klient zapewnia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy,
  • opiekę medyczną Enel-Med, dofinansowanie nauki języków,
  • rabat na produkty firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny na urodziny,
  • platforma do rozwoju osobistego Mindgram (warsztaty , szkolenia + opieka psychologiczna),
  • NNW rozszerzone o zdarzenia w życiu prywatnym.