tło oferty

Inne oferty w kategorii

Product Manager ds. Pomp Ciepła

praca hybrydowa/praca zdalna

Nr ref.: KD/PMPC/0822

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta, który od blisko 30 lat nieprzerwanie działa na rynku, w grupie wiodących producentów, w branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej oraz sanitarnej.

Zakres obowiązków:

  • współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu wsparcia produktowego – wprowadzenie na rynek oraz zarządzanie gamą produktów,
  • profesjonalna analiza dotycząca aktualnych trendów, potrzeb oraz działań konkurencji,
  • ścisła współpraca z działem R&D,
  • tworzenie i wdrażanie strategii we współpracy z działem handlowym,
  • doradztwo i wsparcie techniczne dla działu handlowego,
  • przygotowywanie materiałów oraz szkoleń technicznych i produktowych,
  • rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność właściwego doboru urządzeń do instalacji,
  • dobra znajomość zagadnień technicznych, umożliwiająca ocenę właściwych wdrożeń produktów oraz ich komponentów,
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe),
  • minimum 2/3-letnie doświadczenie w zakresie doboru i wdrażania urządzeń,
  • doświadczenie w obszarze zarządzania produktem oraz w prowadzeniu szkoleń,
  • samodzielność w działaniu,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, jednym z wiodących producentów w swojej branży,
  • dogodną formę zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe.
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • dopłata do wypoczynku,
  • auto służbowe do celów prywatnych.