tło oferty

Inne oferty w kategorii

Planning Manager / Główny planista

woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: KD/P/0622

Naszym Klientem jest firma z branży przemysłu stoczniowego.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i harmonogramowanie produkcji w systemie MS Project lub tożsamym,
  • tworzenie zleceń produkcyjnych,
  • kontrola postępów produkcyjnych,
  • współpraca z działami produkcji, zakupów i logistyki,
  • tworzenie raportów z postępów prac z analizą odchyleń od planu.

Wymagania na stanowisku:

  • kilkuletnie doświadczenie w branży wielkogabarytowych konstrukcji stalowych lub branży okołostoczniowej,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zależności w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność planowania, przewidywania, podejmowania decyzji i logicznego myślenia,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Primavera,
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny.