bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Planista Produkcji

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, z okolic Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (okolice)
Nr ref.: AW/PP/0418

Opis stanowiska:

• Planowanie produkcji i zakupu niezbędnych komponentów
• Składanie zamówień i monitoring dostaw
• Zapewnienie zabezpieczenia materiałów pod kątem ilościowym i jakościowym
• Utrzymywanie optymalnego stanu zapasów
• Wykonywanie raportów na potrzeby działu planowania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (techniczne lub logistyczne)
• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
• Znajomość specyfiki procesów logistycznych
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość Exela
• Doskonała organizacja pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Komunikatywność i proaktywne podejścia do nowych wyzwań
• Inicjatywa i energia do działania

Nasz klient oferuje:

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.