tło oferty

Inne oferty w kategorii

Pharma Category Manager

Warszawa

Nr ref.: KF/PM/0622

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę, która w swoim portfolio posiada produkty do pielęgnacji oraz suplementy.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie strategii dla portfolio farmaceutycznego dla UE we współpracy z Head of Marketing i Pharma Business Manager,
  • zarządzanie portfelem i ustalanie priorytetów, podejmowanie decyzji dotyczących wprowadzania produktów na rynek oraz ich wycofywania, komunikacja z Country Managerami,
  • analiza rynku,
  • zarządzanie kreacją i mediami (opakowania, sprzedaż detaliczna, on-line, ogólne wytyczne reklamowe, media społecznościowe, cyfrowe) dla portfolio w Europie,
  • wsparcie Country Managerów w planowaniu rocznego budżetu oraz opracowywaniu planów komunikacji farmaceutycznej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w rozwijaniu leków OTC lub suplementów,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne środowisko pracy, dające przestrzeń do rozwoju.